grafika i animacja 3D

grafika i animacja 3D

Grafika trójwymiarowa dzięki swej elastyczności daje ogromne możliwości wykorzystania w procesie twórczym. Tworzenie nieistniejących bądź niewyprodukowanych jeszcze albo idealnych w formie produktów na potrzeby reklamy nie jest problemem. Często okazuje się, że stworzenie ilustracji 3D jest mniej kłopotliwe, tańsze i szybsze niż wykonanie zdjęcia.

serwisy internetowe

serwisy internetowe

Obecnie wększość ludzi za pomocą stron www pozyskuje pierwsze informacje o danej firmie i jej ofercie. Często od wyglądu i funkcjonalności strony www zależy dalsze zainteresowanie klienta/kontrahenta daną firmą. Nawet prosta strona może przyciągnąć uwagę klienta i spełniać swoja informacyjną funkcję, natomiast rozbudowane serwisy są nieocenioną platformą do kontaktu, handlu czy też wymiany informacji.

TV & multimedia

TV & multimedia

Prezentacje multimedialne są doskonałym uzupełnieniem podczas nawiązywania kontaktu z klientem czy też kontrahentem. Mogą to być interaktywne przewodniki po Państwa ofercie bądź też krótkie filmy prezentacyjne od których już jest tylko krok do reklamy telewizyjnej.

fotografia

fotografia

Fotografia często jest nieodzownym elementem w projektach, ale fotografia nie musi być tylko ‘płaskim’ zdjęciem produktu bądź miejsca. Dzięki sferycznym panoramom można stworzyć wirtualne wycieczki dając wrażenie bycia w danym miejscu, natomiast giga panoramy pozwolą na dokładne poznanie każdego szczegółu na zdjęciu.