architektura

architektura

Jesteśmy w stanie wykonać fotorealistyczne wizualizacje budynków, pomieszczeń, stoisk targowych czy też stylizowane wizualizacje makiet architektonicznych. Dodatkowo wizualizacje możemy przedstawić w formie filmu bądź sferycznej panoramy, przez co można dokładnie obejrzeć dany projekt 'od środka'.

produkty

produkty

Wizualizacje produktowe można wykonać na różne sposoby w zależności od potrzeb; może to być 'zwykłe' pokazanie produktu czy też przykład jego zastosowania bądź też przekrój pokazujący jego budowę. Z pomocą animacji można również przedstawić sposób działania danego produktu.

grafika reklamowa i ilustracje

grafika reklamowa i ilustracje

Czasem jedynym sposobem zrealizowania pomysłu agencji na przekaz reklamowy jest właśnie wykorzystanie grafiki trójwymiarowej, gdzie w wirtualnym studiu można zaaranżować i sprawdzić każdy pomysł 'kreatywnych'.

modelowanie

modelowanie

Dzięki tworzonym przez nas bibliotekom, które można wykorzystać w różnych programach CAD, projektanci mogą umieszczać dokładne modele przedmiotów użytku codziennego w swoich projektach, a agencje reklamowe posiłkują się naszymi umiejętnościami przy tworzeniu skomplikowanych obiektów, których nie są w stanie same zrobić.